
4-Daagse bouwsteen Komodo
Oog in oog met 's wereld grootste varaan
- Verblijf 2 dagen op een boot rondom het Komodo Nationaal Park
- Ga op zoek naar wilde dieren, zoals de bekende Komodovaraan
- Ontdek de onderwaterwereld bij Pink Beach
Met deze bouwsteen reis je naar de eilanden Flores, Rinca en Komodo. De laatste twee eilanden behoren tot de eilandengroep van Komodo National Park wat bekend staat om de Komodovaranen, aangezien dit de enige plek is waar deze bijzondere dieren te vinden zijn! Daarnaast hebben de eilanden prachtige, tropische witte en roze stranden, een rijke onderwaterwereld en adembenemende landschappen.
Tijdens deze bouwsteen begin je bij Labuan Bajo in Flores, de perfecte uitvalsbasis om Komodo National Park te gaan bezoeken. Ontdek het havenplaatsje van Labuan Bajo en zoek ‘s avonds een mooie plek op voor de adembenemende zonsondergang!
Na Labuan Bajo reis je verder naar het eiland Rinca, wat behoort tot de eilandengroep van Komodo National Park. Verken het eiland en ga samen met de Ranger op zoek naar de komodovaraan, een gigantische hagedis met een gewicht van ongeveer 90 kilo en een lengte van meer dan 3 meter!
Vervolgens ga je door naar het eiland Komodo, wat ook bij de eilanden groep van Komodo Nationaal Park hoort. Pak de snorkelspullen en verken de rijke onderwaterwereld! Ook breng je een bezoek aan Komodo Village, waar je de lokale bevolking gaat ontmoeten.
Direct boeken of toevoegen aan je reisplan
Geïnspireerd geraakt door dit programma? Boek direct, maak de bouwsteen op maat of voeg de bouwsteen toe aan je

Na 2,5 uur wandelen op het eiland keer je terug naar de boot om naar het eiland Komodo te varen, een tocht over een helderblauwe zee wat ongeveer 2,5 uur duurt. Tijdens deze tocht krijg je een lunch geserveerd. Eenmaal aangekomen op Pink Beach, kan je het onderwaterleven gaan ontdekken. Ga heerlijk zwemmen of snorkelen! In de middag ga je verder naar Komodo Village om te zien hoe de manier is van leven van de bevolking van ‘Dragon Princess Island’. En om deze dag leuk af te sluiten, zal je gaan overnachten op een boot op Komodo.
Let op! De overnachting aan boord is basic: matrassen met lakens onder een overdekt dek. Het toilet is eenvoudig en is te vinden aan de achterkant van de boot. Dit maakt het wel tot een unieke ervaring!

Na het relaxen aan dit strand, vaar je terug naar Labuan Bajo, een bootreis van ongeveer 4 tot 5 uur. Lunch wordt aan boord geserveerd en eenmaal aangekomen op dit eiland, zal je naar je hotel voor vandaag gebracht worden.

Wil je nog een paar dagen langer blijven? Kijk dan onze andere bouwstenen hier!
Aantal personen | Vanafprijs per volwassene |
---|---|
2 personen | € 749 |
3 personen | € 707 |
4 personen | € 583 |
5 personen | € 583 |
6+ personen | € 580 |
Inclusief
- Accommodaties zoals vermeld in het programma
- Ontbijt en lunch op dag 2 en 3
- Diner op dag 2
- Transport over land met airconditioning gedurende het programma
- Engelssprekende gids
- Entreegelden en rangers
- Snorkelspullen
Exclusief
- Visumkosten (indien van toepassing)
- Internationale vluchten en belastingen
- Persoonlijke uitgaven (zoals drankjes, fooi, souvenirs)
- Optionele excursies en activiteiten
- Niet inclusieve maaltijden
- Reisverzekeringen
- Hoogseizoentoeslag die wordt toegevoegd per boekingsperiode
- Boekingskosten: €15 per boeking
- Bijdrage Calamiteitenfonds: €5 per boeking
- Bijdrage SGR: €5 per persoon per boeking


Bovengenoemde vanafprijzen zijn geldig bij vertrek tussen 06-06-2023 en 31-03-2024.
Prijzen voor kinderen (t/m 11 jaar) en baby's (t/m 2 jaar) kunnen afwijken. Bereken de exacte prijs hieronder.