Vragen? Bel ons gerust: +31 (0) 85 006 2044
Kunnen we je verder helpen?
Aarzel niet om ons te contacteren via een van onderstaande wegen. We helpen je graag met jouw vragen, verzoeken of problemen. Wij zijn iedere dag geopend van 06:00 tot 20:00 uur!
WHATSAPP
WhatsApp openen
TELEFOON
+31 (0) 85 006 2044
FACEBOOK
Facebook openen
BELAFSPRAAK
Maak een belafspraak
VIDEOBELLEN
Nu videobellen
Sluiten
Contact

Kunnen we je verder helpen?

Aarzel niet om ons te contacteren via een van onderstaande wegen. We helpen je graag met jouw vragen, verzoeken of problemen.
Wij zijn iedere dag geopend
van 06:00 tot 20:00 uur!
VIDEOBELLEN
Nu videobellen
Bestemmingen
Reissoorten
Hoe werkt het?
Over AsiaDirect
Deals
Mijn AsiaDirect
×

Kom je ook naar de Vakantiebeurs Utrecht?

Van donderdag 12 t/m zondag 15 januari staan we weer op de Vakantiebeurs in Utrecht! Kom je ook om jouw droomreis met één van onze reisexperts uit te stippelen? Wij staan in het Thailand paviljoen, standnummer 12.D011.

Rondreis Beijing 1 week

De hoogtepunten van Beijing en de Chinese Muur!

Rondreis Beijing 1 week

De hoogtepunten van Beijing en de Chinese Muur!

Reisprogramma
Prijzen
Foto's
REISDUUR
6 dagen / 5 nachten
VANAFPRIJS
€ 1015 p.p.
» Prijsinformatie
BEZIENSWAARDIGHEDEN
Beijing
VERTREKDATA
Dagelijks
  • Uniek voor China: maak een wandeling over de Chinese Muur
  • Bezoek een van de grootste pleinen ter wereld: het Plein van de Hemelse Vrede
  • The Temple of Heaven. Een hoogtepunt in de Chinese bouwkunst
  • Met riksja tour door de hutong wijken van Beijing
  • Bijzonder: de paleizen, paviljoens en tempels van de Verboden Stad

Introductie

Deze 6-daagse rondreis Beijing Belevenis is een volledige rondreis voor mensen die de Chinese hoofdstad met eigen ogen willen zien, of is het beginpunt van een reis waaraan andere Chinese steden en natuurgebieden worden gecombineerd.

Hoe dan ook, Beijing is al een fantastisch reisdoel. De immense stad is onmiskenbaar Chinees in al haar vezels, of je nou per riksja door de oude hutong wijken trekt of de zeer moderne nieuwbouw bekijkt.

Als je voor deze reis kiest, dan weet je waarschijnlijk al dat er veel te zien is in het voormalige Peking: de Verboden Stad, het Plein van de Hemelse Vrede, Het Zomerpaleis (Summerpalace) en The Temple of Heaven zijn de onmiskenbare troeven. Op deze reis hebben we daar een dagexcursie naar de Chinese Muur aan toegevoegd. Dat maakt deze 6 dagen terecht een belevenis!

Direct boeken of toevoegen aan je reisplan

Geïnspireerd geraakt door dit programma? Boek direct of voeg de excursie toe aan je
reisplan
.

Aanpasbaar reisprogramma

Alles uitklappen
Alles uitklappen

Dag 1
Vertrek
Dag 1: Vertrek
Je reis gaat beginnen. Hier kom ik, Beijing!

Je vliegticket naar China is niet inbegrepen. Als je wilt zoeken we het beste ticket voor je. Laat het ons weten.

Dag 2
Aankomst in Beijing
Dag 2: Aankomst in Beijing
Daar ben je dan in China! Onze chauffeur haalt je op het vliegveld op en brengt je naar je hotel.

Beijing speelt al bijna duizend jaar een vooraanstaande rol in de ontwikkeling en het bestuur van China. Het was lang een keizerlijke stad, afgeschermd door muren en torens, met de bergen daarachter als extra verdediging. De oude dame combineert ogenschijnlijk moeiteloos een rijke historie met hedendaagse architectuur en technologie.

Het verleden komt tot leven in Forbidden City, bij de Temple of Heaven en de Chinese Muur. Uit een recenter tijdperk herken je misschien het beroemde 234 meter hoge CCTV hoofdkantoor van de Nederlandse architect Rem Koolhaas.

Beijing is met ruim 22 miljoen inwoners niet eens de grootste stad van China, dat is Shanghai. Maar alhoewel Beijing ook wel degelijk een drukke metropool is, heerst er een zekere ontspanning. De (Chinese) muren komen niet snel op je af, om het zo maar even te zeggen. Dit komt waarschijnlijk omdat de stad nog voor een groot deel uit 'hutongs'bestaat, een wirwar van smalle straatjes en steegjes in oudere wijken.
INCLUSIEF:
Transfer: Van de luchthaven naar je hotel in Beijing
Accommodatie:
Dong Fang Hotel ***
(Standaard)

Dag 3
Beijing
Dag 3: Beijing
Op je eerste volle dag in China pakken we meteen uit met enkele van de belangrijkste bezienswaardigheden van dit gigantische land.

Je gaat naar een van de grootste pleinen ter wereld: het Plein van de Hemelse Vrede (oftewel Tiananmen). Daar ligt ook de Verboden Stad. Hier woonden 700 jaar lang de keizers. Ook was het honderden jaren het regeringscentrum van het land.

De Verboden Stad is veel groter dan je aan de buitenkant denkt. Er zijn zo'n 9.000 kamers, paleizen, grote pleinen, keizerlijke paviljoens, tempelgebouwen, tuinen en vijvers.

Let op: De Verboden Stad is op maandag gesloten.

En: Temple of Heaven. De prachtige 15e eeuwse tempel vormt een hoogtepunt in de Chinese bouwkunst en de religieuze geschiedenis. Het complex visualiseert dat de hemel rond is en de aarde plat. Het mooiste gebouw is de cirkelvormige Hall of Prayer for Good Harvests, waar (de naam zegt het al) de keizer ceremonies bijwoonde die moesten leiden tot een succesvolle oogst. De Temple of Heaven wordt omgeven door tuinen en dennenbossen.
INCLUSIEF:
Excursie: Beijing Tour: Plein van de Hemelse Vrede, de Verboden Stad en de Temple of Heaven
Accommodatie:
Dong Fang Hotel ***
(Standaard)
Maaltijden: Ontbijt, lunch

Dag 4
Beijing
Dag 4: Beijing
Mogelijk was het vooruitzicht eens op de Chinese Muur te staan en het Summer Palace te zien een belangrijke reden deze reis te maken. Je gaat ze vandaag onder begeleiding van onze Engelssprekende gids bezoeken.

De Chinese Muur (ook wel Grote Muur genoemd, al hebben de Chinezen het over de Lange Muur) is een verdedigingslinie van meer dan 21 duizend kilometer (!) in Noord-China, gebouwd ter bescherming van het Chinees Keizerrijk.

Je bezoekt het deel van de muur in Mutianyu. Het is ongeveer 2 uur rijden van Beijing en er is een kabelbaan. Het landschap is fraai, de muur goed begaanbaar en er komen relatief minder bezoekers dan bij andere delen van de muur.

Op de terugweg krijg je nog een jade edelsteen workshop en stoppen we kort om foto's te maken bij de Olympische stadions die bekend staan als The Bird's Nest & The Water Cube.
INCLUSIEF:
Excursie: Beijing Tour: Mutianyu Great Wall, jade workshop
Accommodatie:
Dong Fang Hotel ***
(Standaard)
Maaltijden: Ontbijt, lunch

Dag 5
Beijing
Dag 5: Beijing
De laatste dag in Beijing heeft nog een paar onmisbare hoogtepunten. Om te beginnen: het Summer Palace. Aan de paleizen, tuinen, meren en tempels van het zomerpaleis Yiheyuan is 600 jaar gewerkt. Pas sinds eind 19e eeuw heet het officieel Zomerpaleis. Het bijna 300 hectare grote paleiscomplex toont de perfecte balans tussen wat mensenhanden kunnen maken en wat de natuur ons schenkt.

Hierna maak je een riksja tour door een oude Hutong wijk van aaneengeregen smalle steegjes die zijn gevormd door traditionele binnenplaatsen aan weerszijden van de straat. Je ziet hoe men hier leefde (en nog altijd leeft).
INCLUSIEF:
Excursie: Beijing Tour: Summer Palace en riksja tour in Hutong wijk
Accommodatie:
Dong Fang Hotel ***
(Standaard)
Maaltijden: Ontbijt, lunch

Dag 6
Vertrek
Na Beijing goed te hebben ervaren en gezien, wil je misschien wel meer van China zien. Dat kan! Wij maken je reis helemaal op maat. Vraag ernaar bij onze specialisten.

De chauffeur brengt je op tijd naar de luchthaven.
INCLUSIEF:
Transfer: Van het hotel naar de luchthaven
Maaltijden: Ontbijt

Prijsinformatie

Aantal personenVanafprijs per volwassene
2 personen€ 1015
3 personen€ 846
4 personen€ 846
5 personen€ 846
6+ personen€ 618
Prijzen zijn beschikbaar t/m 07-02-2026.
Bovengenoemde vanafprijzen zijn geldig bij vertrek tussen 01-12-2025 en 07-02-2026.
Prijzen voor kinderen (t/m 11 jaar) en baby's (t/m 2 jaar) kunnen afwijken. Bereken de exacte prijs hieronder.
Bereken mijn prijs
Vertrekdatum
Dit veld mag niet leeg zijn.
Aantal volwassen (12 jaar en ouder)?
Dit veld mag niet leeg zijn.
Aantal kinderen (3 - 11 jaar)?
Aantal baby's (0 - 2 jaar)?
Bereken
Boek nu
Bereken prijs opnieuw

Inclusief

  • Maaltijden zoals vermeld in het programma
  • Goed 3* klasse hotel
  • Transfers per minibus of auto
  • Entrees excursies
  • Engelssprekende gidsen bij vermelde excursies
  • Beijing Tour: Plein van de Hemelse Vrede, de Verboden Stad en de Temple of Heaven
  • Beijing Tour: Mutianyu Great Wall, jade workshop
  • Beijing Tour: Summer Palace en riksja tour in Hutong wijk

Exclusief

  • Internationale vluchten
  • Eventuele seizoenstoeslagen, zoals met Chinees Nieuwjaar
  • Optionele excursies
  • Overige maaltijden
  • Reisverzekering
  • Visum (je moet zelf je visum regelen)
  • Drankjes
  • Fooien
  • Boekingskosten: €25 per boeking
  • Bijdrage Calamiteitenfonds: €5 per boeking (tot 9 personen)
  • Bijdrage SGR: €5 per persoon per boeking

Accommodaties

Beijing
Dong Fang Hotel ***
Standaard
Rondreis Beijing 1 week
REISDUUR
6 dagen / 5 nachten
VANAFPRIJS
€ 1015 p.p.
» Prijsinformatie
BEZIENSWAARDIGHEDEN
Beijing
VERTREKDATA
Dagelijks

Vragen over deze reis?
We helpen je graag verder!

Reisexpert 24 Roeland,
Reisexpert Roeland

Dit kun je verwachten...

Klik op een foto om deze te vergroten en meer foto's te bekijken
china chinese muur
china beijing temple of heaven
china beijing verboden stad forbidden city
china beijing verboden stad forbidden city groot 2
china beijing
china chinese muur
china beijing verboden stad forbidden city
china beijing summer palace

Snelle aanvraag

Heb je vragen over deze excursie, wil je meer informatie of zie je graag aanpassingen in het programma? We staan voor je klaar om je verder te helpen.
Please specify all fields and send again.
VERSTUREN

Vragen of reisadvies?
We helpen je graag verder :)

Bel ons nu

Onafhankelijke review sites geven AsiaDirect:
9,2

AsiaDirect is aangesloten bij:
Logo ANVR Logo Calamiteitenfonds Logo SGR

Anderen bekeken ook

Meer inspiratie vind je in ons travel blog!

Anderen bekeken ook

Meer inspiratie vind je in ons travel blog!
Reisprogramma
Prijzen
Foto's
Aan reisplan toevoegen
Aan reisplan toevoegen