Similan Islands voor vroege vogels (vanuit Khao Lak)
Een dag lang snorkelen bij het mooiste dat de Similan-eilanden te bieden hebben
- Snorkelen in de levendige onderwaterwereld bij de eilanden van Koh Similan en Koh Miang
- Plus: wandeling naar uitkijkpunt Sail Rock, Princess Bay en picknicklunch in Honeymoon Bay
Oeps. Delen we hier een geheim? De Similan Islands zijn misschien wel de mooiste 11 eilanden van Thailand. Ze zijn voornamelijk onbewoond, waardoor ze echt ongerept zijn. Je vindt hier de mooiste duikspots en ook fantastische stranden met echt zacht, wit zand. Schildpadden, nemo’s spotten? Wie weet lukt het hier! We gaan het in ieder geval proberen op deze dagtour voor vroege vogels.
We vertrekken om 5 uur vanaf Khao Lak (je wordt opgehaald in je hotel). Dat is pittig, maar het wordt de moeite waard. Door vroeg te vertrekken ben je er zeker van dat je de iconische Donald Duck Bay bereikt terwijl het nog een rustig paradijs is.
Je gaat op deze boottocht snorkelen in de levendige onderwaterwereld bij de eilanden van Koh Similan en Koh Miang (wij zorgen voor snorkelspullen). Je maakt een wandeling naar het Instagramwaardige uitkijkpunt Sail Rock, gaat naar Princess Bay en geniet van een picknicklunch in Honeymoon Bay.
Vergeet niet dat de Similan-eilanden een nationaal park zijn. Ze zijn om hun natuurlijke pracht te behouden alleen toegankelijk van 15 oktober tot 15 mei.
Direct boeken of toevoegen aan je reisplan
Geïnspireerd geraakt door dit programma? Boek direct of voeg de excursie toe aan jeInclusief
- Hotel transfer Khao Lak
- Licht ontbijt
- Entrees nationale park
- Engelssprekende gids
- Verzekering
- Snorkelspullen
- Lunch, snacks, fruit, water, soft drinks
Exclusief
- Overige uitgaven

























































