

4-daagse bouwsteen Ngwe Saung Beach
Zon, zee, strand en ontspanning
Ngwe Saung Beach
- Loop via de zandbak naar Lovers Island
- Heerlijke afsluiting van je reis door Myanmar
- Verken het eiland per fiets
Er zijn een aantal prachtige kustplaatsjes te vinden aan de westkust van Myanmar, waar je maar weinig toeristen tegenkomt. Het 15 kilometer lange strand van Ngwe Saung Beach is een rustig en mooi wit strand met helder water en behoort absosluut tot deze categorie. Het strand is dichtbij het wat bekendere Chaung Tha, maar is minder ontwikkeld wat het een relaxtere sfeer geeft.
Tijdens deze bouwsteen kan je ontspannen en genieten van het strand, de zee en de zon. Huur een fiets, bezoek Lovers Island en spendeer je avond met het kijken naar een gave vuurshow. Je overnacht in het Ocean Paradise Hotel (standaard) of het Myanmar Treasure Resort (deluxe), waar je bij beiden heerlijk kan bijkomen van alle indrukken die Myanmar je hebben gegeven.
Direct boeken of toevoegen aan je reisplan
Geïnspireerd geraakt door dit programma? Boek direct, maak de bouwsteen op maat of voeg de bouwsteen toe aan je



Uiteraard zijn er genoeg leuke dingen te doen in en rondom Ngwe Saung Beach. Maak bijvoorbeeld een wandeling naar Lovers Island, een klein eiland dat je alleen kunt bereiken bij eb. Op dat moment opent zich een zandbak waarover je kan lopen om bij het eiland te komen. Onderweg naar het eiland zie je aan je rechterkant een kleine tempel en klein zeemeerminnenbeeld. Tegenover Lovers Island bevindt zich ook een schattig visrestaurantje, wat meteen de plek is om de mooiste zonsondergang van het eiland te zien. Een andere leuke activiteit is het huren van een fiets, aangezien er meerdere interessante plekken zijn die je per fiets kunt ontdekken. Of je kan natuurlijk gewoon genieten op het strand onder een parasol met een heerlijke cocktail in je hand.


Wil je nog meer plekken bezoeken in Myanmar? Bekijk dan onze andere bouwstenen hier!
Aantal personen | Vanafprijs per volwassene |
---|---|
2 personen | € 319 |
3 personen | € 313 |
4 personen | € 313 |
5 personen | € 306 |
6+ personen | € 306 |
Inclusief
- Accommodatie zoals vermeld in het programma
- Auto met airconditioning Yangon – Ngwe Saung Beach – Yangon
- Dagelijks ontbijt
Exclusief
- Persoonlijke uitgaven (zoals fooi, dranken en souvenirs)
- Visumkosten
- Reisverzekering
- Optionele excursies
- Internationale vlucht
- Boekingskosten: €25 per boeking
- Bijdrage Calamiteitenfonds: €5 per boeking (tot 9 personen)
- Bijdrage SGR: €5 per persoon per boeking


Prijzen voor kinderen (t/m 11 jaar) en baby's (t/m 2 jaar) kunnen afwijken. Bereken de exacte prijs hieronder.